{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
2.423 visninger | Oprettet:

nogen ideer til sport?? {{forumTopicSubject}}

Ja det er så til mig...

Jeg har førhen dyrket meget sport, håndbold ridning boksning osv, de sidste 10 år har jeg ikke rigtig dyrket noget da jeg har en skulderskade.
Min skulderskade bestod i første omgang af en kronisk betændt sene men nu er der en betændt sene mere i samme skulder (løftesenen og biceps senen), jeg døjer med smerter i højre ben til tider efter et biluheld for 15 år siden, det er især hvis jeg skal stå stille i længere tid af gangen.
Jeg er hypermobil så dvs jeg må helst ikke lave yoga eller andre ting hvor man bliver smidig, jeg skal helst styrketræne mine led.

Er der nogen der har nogen bud på sport jeg kan dyrke? (dog vil jeg med det samme sige svømning er IKKE mig selvom det er oplagt)

Gerne en sport hvor man får en lidt fladere mave, det kan desværre ses at jeg ikke har dyrket sport i så mange år xD


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Installation kogeplade 600 kr.
  • Min cykel er punkteret. Jeg har brug for hjælp til at fikse det i dag? 300 kr.
  • Hjælp til at montere fjernsyn på på væggen. 890 kr.
  • Opsætning af reol og billeder 750 kr.
  • Fikse geberit væghængt toilet, der løber 1.000 kr.
  • montering af gardiner 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  nogen ideer til sport??
Kommentér på:
nogen ideer til sport??

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce